info@klimatsystem.com
tel: +48 501 701 418
KlimatSystem

Dla Inwestora
Dla Wykonawców
// Strona główna / Nowości 

NOWY WYMIAR WENTYLACJI

Nawiewniki NEX, OTO i PLAY zostały zaprojektowane nie tylko z myślą o warunkach komfortu w pomieszczeniu, ale także z myślą o architekturze wnętrza, dekoracji, stylu i modzie. Są chętnie wykorzystywane przez architektów i projektantów, czego potwierdzeniem jest ich szerokie zastosowanie widoczne w wielu krajach Europy. Poprzez prostotę i innowacyjność stanowią krok naprzód w dziedzinie opracowań nawiewników i rozwoju tego typu produktów.

Oferujemy nowy pakiet nawiewników do nawiewu powietrza pracujących w instalacjach wentylacyjno-klimatyzacyjnych. Obecnie większość produktów tego typu dostępnych na rynku jest do siebie bardzo podobna, gdyż opierają się na podobnym kształcie czy wyglądzie. Firma LOXIMIDE łamie ten stereotyp oferując całkowicie współczesny model nawiewnika.

Ze względu na swój wygląd i wykończenie ładnie komponują się w aranżacjach architektonicznych. Produkowane są w kilku wersjach i mogą być stosowane w pomieszczeniach typu: kawiarnie, restauracje czy biura. Nawiewniki te dzięki odpowiednio wyprofilowanym łopatkom charakteryzują się wirowo poziomym nawiewem powietrza z efektem Coanda, , uzyskując tym samym wysoką indukcyjność pracy i stabilność strumienia. Nawiewniki serii NEX-KLIN posiadają dodatkowo możliwość otwarcia panelu czołowego, co umożliwia łatwiejszy pomiar oraz czyszczenie instalacji HVAC.


Cechy produktu


Pobierz katalog


Osoby zainteresowane prosimy o kontakt


 do góry strony
 powrót

Strona główna | O nas | Informacje | Oferta | Realizacje | Do pobrania | Partnerzy | Kontakt
e-mail: info@klimatsystem.com, tel: 501 701 418
Copyright 2008 by www.klimatsystem.com. Wszelkie prawa zastrzeżone.